Manchester City je dominirao od početka utakmice i to su okrunili golom Mahreza u 27. minuti. U nastavku Leipzig je preuzeo inicijativu i preko Gvardiola u 70. minuti su zabili za konačnih 1:1. Čeka nas zanimljiv uzvrat u Manchesteru

RB LEIPZIG: Blaswich - Simakan, Orban, Gvardiol, Halstenberg - Laimer, Schlager - Szoboszlai, Fosberg, Werner - A. Silva

MANCHESTER CITY: Ederson - Walker, Ruben Dias, Laporte, Ake - B. Silva, Rodri, Gundogan - Mahrez, Haaland, Grealish

• Inter - Porto 1:0 (Lukaku, 86')
  • +33
Red Bull Leipzig - Manchester City, Liga prvaka, 22.2.2023. Izvor: Profimedia / Autor: Odd ANDERSEN / AFP / Profimedia
  • +7
Inter Milano - Porto, Liga prvaka, 22.2.2023. Izvor: Profimedia / Autor: Marco BERTORELLO / AFP / Profimedia
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još 2 minute sudačke nadoknade
  • 89'

89'

Henrichs je zaradio žuti karton
  • 82'

82'

Dvije promjene kod Leipziga. Poulsen i Haidara mijenjaju Silvu i Schlagera
  • 80'

80'

City sada opet preuzeo kontrolu i traži gol za vodstvo
  • 73'

73'

Ludo drugo poluvrijeme! Gundogan je sada pucao s ruba šesnaesterca, ali Blaswich je siguran
  • 70'

70'

GOOOOL!! Leipzig je izjednačio! Gvardiol je nakon ubačaj bio najviši u skoku i zabio je za 1:1
  • 66'

66'

Mijenja Leipzig. Forsberg je izašao, a ušao Nkunku
  • 61'

61'

Leipzig nastavlja dominirati! Andre Silva je napravio slalom kroz obranu i pucao je po golu, ali Ederson je siguran
  • 55'

55'

Kakva prilika za Leipzig! Szoboszlai je proigrao Henrichsa koji se sjruio prema golmanu i iz odlične pozicije je pucao pored gola