Istra 1961 u 9. kolu SuperSport HNL-a doma na Aldo Drosini igra protiv Osijeka. Utakmicu možete gledati na MAXSport1 (MAXtv) a tekstualni prijenos uz video golova i najboljih prilika pratite na tportalu

ISTRA 1961: Majkić - Kadušić, Iovu, Koski - Valinčić, Marešić, Beyatt, Heister - Lisica, Lawal, Vuk

OSIJEK: Malenica - Hasić, Tuia, Jelenić, Jurišić - Dantas, Soldo, Mikolčić - Bukvić, Jakupović, Pušić

• +12
NK Istra 1961 - NK Osijek (4.10.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Goran Sebelic
  • 46'

46'

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45'

45'

Kraj prvog poluvremena

• 45'

45'

Nova velika prilika za Istru! Heister je silovito pucao s distance i stativa je spasila Osijek

• 45'

45'

Igrat će se još najmanje 3 minute sudačke nadoknade u prvom poluvremenu

• 40'

40'

Smirio se ritam zadnjih par minuta, Osijek pokazuje malo više inicijative ali Istra se organizirano brani

• 33'

33'

Pušić je dobio žuti karton

• 28'

28'

Jelenić ne može nastaviti utakmicu i zamijenit će ga Omerović

• 22'

22'

GOOOL!! Istra je povećala prednost protiv Osijeka! Lisica je dočekao ubačaj u šesnaestercu, pucao je po golu i lopta se odbila od Jelenićau gol za 2:0

• 18'

18'

Pušić je potenguo s nekih 20-tak metara, ali nije bio precizan

• 12'

12'

GOOOOOL!! Istra je povela protiv Osijeka! Lawal je ispratio ubačaj i spretno je zabio za 1:0!