Nakon slabog prvog poluvremenu gdje su domaćini bili i opasnija momčad, Osijek se probudio u nastavku i golom Pušića u 63. minuti su došlo do novog slavlja. Ukupan rezultat je 6:1

LEVADIA: Ani - Tur, Heitor, Peetson, Larsen - Ainsalu, Mavretič - Musamba, Yakovlev, Pedro - Kirss

OSIJEK: Čavlina - Guedes, Duarte, Jelenić, Jurišić - Nejašmić, Soldo - Bukvić, Lima, Pušić - Mierez

Levadia - Osijek 0:1 (Pušić, 63') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +40
NK Osijek - Levadia; 2. pretkolo Konferencijska liga, 25.7.2024. Izvor: Cropix / Autor: Vlado Kos
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još dvije minute sudačke nadoknade

• 82'

82'

Osijek mirno čuva prednost i privodi utakmicu kraju

• 70'

70'

Smirio se ritam igre, Osijek kontrolira utakmicu i za sada nema novih uzbuđenja

• 63'

63'

GOOOOOL!! Osijek je poveo protiv Levadije! Mierez je sjajno progirao Pušića koji je hladnokrvno pogodio za 1:0!

• 61'

61'

Umjesto Petra Pušića u igru je ušao Šimun Mikolčić

• 60'

60'

Guedes je dobio žuti karton

• 55'

55'

Osijek se probudio u nastavku! Mierez je izašao sam pred golmana, ali pucao je pored gola

• 52'

52'

Velika šansa za Osijek! Mierez je spustio loptu Jugoviću koji iz peterca puca po golu, ali golman domaćina je fenomenalno reagirao