Slaven Belupo u 9. kolu SuperSport HNL-a doma dočekuje Rijeku. Utakmicu možete gledati na MAXSport1 (MAXtv) a tekstualni prijenos uz video golova i najboljih prilika pratite na tportalu

SLAVEN BELUPO: Sušak - Bosec, Božić, Kovačić, Lučić - Agbekpornu, Crepulja - Grgić, Liber, Dolček - Nestorovski

RIJEKA: Zlomislić - Smolčić, Majstorović, Radeljić, Devetak - Petrovič, Selahi - Pašalić, Fruk, Janković - Andrić

• 46'

46'

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45'

45'

Kraj prvog poluvremena

• 45'

45'

Prijeti Slaven Belupo! Dolček je opalio s ruba šesnaesterca, ali Zlomislić je siguran

• 45'

45'

Igrat će se još najmanje dvije minute sudačke nadoknade u prvom poluvremenu

• 42'

42'

Velika šansa za Rijeku! Nakon dobre akcije Fruk je izašao sam pred Suška i pucao je po golu, ali golman Slaven Belupa je sjajnom obranio spasio svoju momčad

• 38'

38'

Čudna sitaucija u Koprivnici! Kovačić je zabio gol glavom nakon kornera, ali Zebec u praktički istom trenutku svirao sporan prekršaj u napadu. Mario Kovačević je burno reagirao na odluku suca

• 33'

33'

Janković je dobio žuti karton zbog simuliranja

• 28'

28'

Pašalić je pucao iz slobodnog udarca iz velike udaljenosti i Sušak je uz manje probleme obranio udarac