svaka čast

Neuništivi Ivan Perišić oborio rekord Lige prvaka

20.02.2025 u 07:12

Bionic
Reading

PSV je nakon produžetka pobijedio Juventus 3:1 te izborio osminu finala Lige prvaka, a za nizozemsku je momčad zabio Ivan Perišić

Juventus je u prvom susretu u Torinu pobijedio 2-1, a PSV je u uzvratu na krilima hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića nakon produžetaka slavio 3-1.

Za nizozemski sastav strijelci su bili Perišić (53), Ismael Saibari (74) i Ryan Flamingo (98), dok je za Juventus pogodak postigao Timothy Weah (63). Perišić je igrao do 85. minute.

Perišić je u Torinu debitirao za PSV u Ligi prvaka jer u prvom dijelu sezone nije imao pravo nastupa i u 56. minuti je zabio za goste. U uzvratnom susretu se upisao među strijelce u 53. minuti.

PSV - Juventus 3:1 Liga prvaka 19.02.2025. Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Arenasport/Youtube

>> gol Ivana Perišića pogledajte OVDJE.

Hrvatski reprezentativac postao je tako s 36 godina i 17 dana najstariji igrač u povijesti Lige prvaka koji je zabijao u uzastopnim utakmicama nokaut-faze!