U 16 sati igrale su se dvije utakmice trećeg kola skupine F. Švedska je uvjerljivo pobijedila protiv Meksika 3-0, dok je Njemačka protiv Južne Koreje primila dva gola u sudačkoj nadoknadi...

Meksiko - Švedska 0:3 (Augustinsson 50', Granqvist 62' (11m) Alvarez 74' (ag))

Meksiko: Ochoa, Alvarez, Salcedo, Moreno, Gallardo, Layun, Guardado, Herrera, Vela, Lozano, Hernandez

Švedska: Olsen, Lustig, Lindelof, Granqvist, Augustinsson, Claesson, Larsson, Ekdal, Forsberg, Berg, Toivonen

• +3
SP u nogometu, grupa F: Švedska - Meksiko Izvor: Profimedia / Autor: N.N.

Južna Koreja - Njemačka 2:0 (Young-Gwon Kim 90+4', Heung-Min Son 90+7')

Južna Koreja: Cho, Yong Lee, Yun, Kim Young-gwon, Hong, Jang, Jung, Koo,Lee Jae-sung, Moon, Son

Njemačka: Neuer, Kimmich, Hummels, Sule, Hector, Khedira, Goretzka, Kroos, Reus, Werner, Ozil

• +3
SP u nogometu, skupina F: Njemačka - Južna Koreja Izvor: Profimedia / Autor: N.N.
  • +31
SP 2018., skupina F: Meksiko - Švedska (navijači) Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • +16
SP 2018., skupina F: Južna Koreja - Njemačka (navijači) Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 90'

90'

Skupina F na kraju: 1. Švedska 6 (3), 2. Meksiko 6(-1), 3. Južna Koreja 3 (0), 4. Njemačka 3 (-2)
  • 90'

90'

Kraj utakmice nakon deset minuta nadoknade! Južna Koreja pobijedila je Njemačku 2:0!
  • 90'

90'

GOOOOL! Južna Koreja je zabila i drugi gol u sedmoj minuti nadoknade!
  • 90'

90'

Kraj utakmice Švedske i Meksika
  • 90'

90'

GOOOOOOOL! Južna Koreja je povela protiv Njemačke! Gol je priznat nakon konzultacijse s VAR-om u četvrtoj minuti nadoknade
  • 90'

90'

Šest minuta nadoknade u utakmici Njemačke i Južne Koreje
  • 89'

89'

Slobodni udarac za Meksiko; Toivonen je ubačaj izbacio u korner. Igrat će se još četiri minute, premda je daleko zanimljivije koliko će se još igrati u drugoj utakmici
  • 81'

81'

Velika prilika za Meksiko; Chicharito je pucao, no neprecizno pa je udarac došao do Carlosa Vele, koji je s nekoliko metara glavom šalje pored gola