serie a

Novi genijalni potez u režiji hrvatskog reprezentativca Marcela Brozovića

29.10.2018 u 22:28

Hrvatski reprezentativac i veznjak milanskog Intera, Marcelo Brozović, prošlog je tjeda oduševio u okršaju protiv Barcelone svojim požrtvovnim padom iza živog zida i blokiranjem Suarezova gola. Ovog puta je pak, u pobjedi 3:0 Intera kod Lazija, zabio fenomenalan pogodak

U dvoboju 10. kola talijanske Serie A, Lazio je u Rimu dočekao milanski Inter.

• +2
PSV - Inter Milano Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

No, već u prvom dijelu pitanje pobjednika praktički je rješeno. Prvo je Icardi zabio u 28. minuti za 0:1, a u 41. minuti zabija Marcelo Brozović.

I to kako. Dočekao je jedan odbijanac, pa iskosa, s nekih 20 metra, preciznim i jakim udarcem pogodio suprotni kut albanskog golmana Strakoshe.

Treći pogodak, što je također bilo malo remek-djelo, postigao je kapetan momčadi Icardi.

Sva trojica hrvatskih nogometaša u redovima Intera, Ivan Perišić, Marcelo Brozović i Šime Vrsaljko odigrali su cijeli dvoboj, dok je Milan Badelj za Lazio igrao do 33. minute, kada je zbog ozljede napustio teren.