nešto ne valja

Novi kiks Bayerna, na svom je terenu remizirao s Wolfsburgom

22.09.2017 u 23:01

Njemački nogometni prvak Bayern iz Münchena kiksao je u 6. kolu Bundeslige odigravši samo 2:2 na svom terenu protiv slabog Wolfsburga

Bayern je u završnici prvog poluvremena stigao do prednosti od 2:0 golovima Lewandowskog (33-11m) i Robbena (42), no u nastavku je Wolfsburg uspio poravnati. Prvo je Arnold (56) smanjio na 2:1 iz slobodnog udarca s 25 metara uz obilatu pomoć vratara Bayerna Ulreicha, da bi Didavi (83) pred kraj utakmice preciznim udarcem glavom postavio konačnih 2:2.

U redovima njemačkog prvaka definitivno nešto ne valja, momčad je uzdrmana najavama kako trener Carlo Ancelotti odlazi iz kluba, zbog ozljede nema prvog golmana Manuela Neuera, a već u srijedu ih u 2. kolu Lige prvaka čeka gostovanje na Parku prinčeva kod PSG-a. Bio je ovo drugi kiks Bavaraca na startu sezone, u 2. kolu ih je pobijedio Hoffenheim 2:0...

Bayern sada ima 13 bodova, kao i vodeća Borussia iz Dortmunda, koja će u subotu ugostiti imenjakinju iz M'gladbacha, dok je Wolfsburg 11. sa šest bodova.