Rijeka je od prve minute preuzela kontrolu nad utakmicom i to su okrunili golovima Fruka (13') i Ivanovića (28'). U nastavku smo gledali sličnu priču i Hodža (70') i Butić (83') su zabili za konačnih 4:0

RIJEKA: Posavec - Smolčić, Galešić, Radeljić, Bogojević - Selahi - Pašalić, Fruk, Petrovič, Janković- Ivanović

LOKOMOTIVA: Šubarić - Karačić, Živković, Mersinaj, Leovac - Baždarić, Smakaj - Sušak, Mudražija, Goričan - Čop

1. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Lokomotiva 4:0 (Butić, 83') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Lokomotiva 3:0 (Hodža, 68') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Lokomotiva 2:0 (Ivanović, 28') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
1. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Lokomotiva 1:0 (Fruk, 13') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +11
1. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Lokomotiva (4.8.2024) Izvor: Cropix / Autor: Damir Skomrlj
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 83'

83'

GOOOOL!! Rijeka ne staje s golovima! Butić je dočekao odbijanac u šesnaestercu i zakucao je loptu u mrežu za 4:0

• 80'

80'

Ivanović je bio najviši u skoku nakon kornera i pucao je malo preko gola!

• 73'

73'

Izlaze Pašalić i Janković, ušli Butić i Ilinković

• 70'

70'

GOOOOL!! Rijeka je zabila novi pogodak i riješila je pitanje pobjednika! Bogojević je povratnom loptom našao Hodžu koji je zabio za 3:0

• 68'

68'

Živkoić je zaradio javnu opomenu

• 64'

64'

Smakaj je dobio žuti karton

• 62'

62'

Dvostruka promjena kod Rijeke, G.Rukavina i Hodža su ušli umjesto Fruka i Selahija

• 61'

61'

Nova dobra šansa za Rijeku! Ivanović se lijepo u šesnaestercu oslobodio na udarac s slabijom lijevom nogom, ali Posavec je uspio to obraniti