Rijeka je povela golom Frigana u 10. minuti. Lokomotiva je poslije toga pokazala karakter i stvorila niz prilika koje nije uspjela realizirati i to su gosti kaznili u drugom poluvremenu golom Obregona u 69. minuti. Lokosi su u sudačkoj nadoknadi preko Marića zabili počasni gol za konačnih 2:1. Nova velika pobjeda Jakirovićeve momčadi

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Mersinaj, De Haas, Milićević - Marić, Bubanja - Aliyu, Stojković, Pivarić - Kulenović

RIJEKA: Labrović - Melo, Galešić, Dilaver, Vukčević - Hodža, Janković - Ampem, Selahi, Marin - Frigan

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

GOOOOOL!! Lokomotiva je smanjila prednost! Mersinaj je na drugoj strani šesnaesterca našao Marića koji je prekrasno iz okreta zabio za 2:1
  • 90'

90'

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade
  • 87'

87'

Veiga je dobio žuti karton
  • 82'

82'

Izlazi Marin, a ulazi Goda
  • 79'

79'

Nevjerojatni promašaji Lokomotive! Tuci je bio u dvije odlične situacije u šesnaestercu, ali Labrović je opet spasio svoju momčad. Domaćini su danas promašili niz izglednih prilika