Španjolska je malo bolje krenula u utakmicu, ali nakon prvog poluvremena nije bilo golova. U nastavku Furija je zasluženo povela preko Williamsa (47'), Engleska se nije predala i Palmer je u 73. minuti izjednačio. Kad smo mislili da idemo u produžetak Oyarzabal je u 86. minuti zabio za konačnih 2:1 i titulu prvaka Europe

ŠPANJOLSKA: Unai Simon - Carvajal, Le Normand, Laporte, Cucurella - Rodri, Fabian Ruiz - Yamal, Olmo, Williams - Morata

ENGLESKA: Pickford - Walker, Stones, Guehi - Saka, Mainoo, Rice, Shaw - Foden, Bellingham - Kane

• +26
Španjolska - Englesku, finale Eura (14.7.2024.) Izvor: EPA / Autor: Christopher Neundorf
Cup tree provided by Sofascore
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 89'

89'

Kakva šansa za Englesku! Prvo je Rice odmah nakon kornera pucao glavom, ali Simon je to obranio, zatim je još jednom veznjak Engleske pucao glavom i ovaj put je Olmo očistio opasnost s gol linije

• 86'

86'

GOOOOOOL!! Španjolska je povela pred kraj utakmice! Oyarzabal je ispratio dobar ubačaj i spretno je zabio za 2:1!

• 80'

80'

Engleska je kaznila silne promašaje Španjolske, i kako sada stoje stvari idemo u produžetak

• 73'

73'

GOOOOOOOOL!! Engleska je izjednačila protiv Furije! Nakon sjajne akcije Bellingham je ostavio loptu Palmeru koji je s ruba šesnaesterca zabio prekrasan gol za 1:1!

• 70'

70'

Palmer je ušao umjesto Mainooa

• 69'

69'

Sada je Ruiz pucao kao iz topa, ali nije bio precizan

• 68'

68'

Zamjena kod Furije, igru je napustio Morata, a na terenu je sada Oyarzabal

• 66'

66'

Drugi gol Furije visi u zraku! Olmo je sjajno progirao Yamala koji je pucao s ruba šesnaesterca, ali Pickford je sjajnom obranom spasio Englesku

• 64'

64'

Uff, ovo je bilo blizu! Bellingham se sjajno oslobodio na udarac s distance i lopta je prohujala pored gola