Gledali smo slabo prvo poluvrijeme. Obje momčadi se organizirano brane i nismo vidjeli puno prilika. U nastavku je bilo par prilika gdje su golmani fantastično reagirali, ali uglavnom nije bilo previše uzbuđenja i konačnih 0:0 je realan rezultat

OSIJEK: Malenica - Gržan, Žaper, Barišić, Jurčević - Caktaš, Nejašmić, Jugović, Lovrić - Mierez, Špoljarić

SLAVEN BELUPO: Čović - Tepšić, Kocijan, Soldo - Mudražija, Marina, Jambor, Talys - Crnac, Manaj, Hoxha

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +7
Osijek - Slaven Belupo, 21. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Vlado Kos
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još 7 minuta sudačke nadoknade
  • 72'

72'

Umjesto ozlijeđenog Lovrća u igru je ušao Mile Škorić
  • 63'

63'

Dobra prilika za Slaven! Manaj je spustio loptu Hoxhi koji je dobro pucao iz šesnaesterca, ali Malenica je još bolje obranio
  • 53'

53'

Najbolja prilika na utakmici! Caktaš je pucao s desetak metara iz odlične pozicije, ali Čović je fantatično obranio