ODLIČNA UTAKMICA

Osijeku velika pobjeda u sjajnoj golijadi protiv 'lokosa'!

13.08.2016 u 18:54

U posljednjem susretu 4. kola MAXtv Prve lige nogometaši Osijeka pobijedili su Lokomotivu u sjajnoj golijadi rezultatom 3:2 te tako nastavili svoj odličan niz rezultata na početku prvenstva...

Lokomotiva možda niže uspjehe na europskoj sceni, no u domaćem prvenstvu još uvijek čeka na pobjedu. Ona se nije dogodila ni ovog ponedjeljka u Kranjčevićevoj, protiv Osijeka koji ovog ljeta djeluje puno kvalitetnije nego prošle sezone. U zanimljivoj utakmici punoj golova na kraju su se gosti veselili i osvojili sva tri boda.

Bio je to susret u kojem su gledatelji morali biti strpljivi, ali na kraju su došli na svoje. Nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo golova, oni su počeli padati u nastavku. Lokomotiva je bila ta koja je povela u 54. minuti, golom Karačića glavom poslije ubačaja iz kornera.

Osijek se nije predao i već u sljedećoj minuti je izjednačio zahvaljujući krasnom dalekometnom pogotku glavom Matasa.

U 73. minuti gosti su zabrljali i skrivili penal kojeg je Ćorić pretvorio u novo vodstvo 'lokosa'.

No, uslijedio je veliki preokret kojeg je započeo Lulić u 77. minuti bombom u rašlje.

Kad su svi već očekivali da će dvoboj završiti bez pobjednika, Osječani su potpuno šokirali domaćina i golom Ivice Džolana u 88. minuti uzeli puni plijen u Kranjčevićevoj.

Osijek je tako ostvario treću pobjedu u gostima ove sezone i pridružio se Hajduku na podijeli drugog mjesta. Lokomotiva pak ostaje u donjem domu ljestvice.