pogodak za izjednačenje

Ovaj bi pogodak bez problema mogao biti i najljepši gol sezone

11.03.2018 u 21:47

Ove je nedjelje, u sklopu 28. kola talijanske Serie A, Lazio gostovao na Sardiniji kod Cagliarija. I gubili su Rimljani do pete minute sudačke nadoknade a onda je spektakularnim golom za 2:2 zabio Immobile

Nogometaši Cagliarija i Lazija podijelili su bodove na Sardegne Areni u dvoboju 28. kola odigravši neriješeno 2:2, a utakmicu je obilježio rijetko viđen pogodak Cire Immobilea.

Naime, Lazijev napadač je u samoj završnici utakmice, pri Cagliarijevom vodstvu 2:1, s petnaestak metara u skoku nakon ubačaja, petom pogodio za izjednačenje.

Immobile se ovim spektakularnim pogotkom kandidirao za jedan od najljepših golova sezone. a što je još važnije, tim je golom spasio Lazio poraza na Sardiniji.

Cagliari je poveo u 25. minuti golom Pavolettija, a Lazio je izjednačio u 38. minuti autogolom Ceppitellija.

Mreže su mirovale sve do 74. minute kada je Cagliari poveo golom Barelle s jedanaest metara, a na kraju se u posljednjoj minuti nadoknade ukazao Immobile velemajstorskim golom.