dolazi iz srbije

Ovo je vrhunac svih sudačkih previda ove sezone!

14.05.2018 u 14:30

Na utakmici Spartaka i Radničkog, u srpskoj nogometnoj ligi, viđen je vjerojatno najsmješniji penal ove sezone, koji je dosuđen za domaću ekipu iz Subotice.

U 77. minuti utakmice sudac Srđan Obradović dosudio je drugi penal za Spartak tvrdeći da je lopta pogodila u ruku obrambenog igrača Radničkog Andriju Mijailovića.

Međutim, na snimci je jasno uočljivo da je lopta prošla kroz noge suparničkom igraču, a da su mu u to vrijeme ruke bile iza leđa, visoko od lopte.

Inače, Spartak je ovom pobjedom (2:0) osigurao najmanje četvrto mjesto na tablici a oba pogotka postigao je Nemanja Nikolić iz penala. Gosti iz Niša su u 49. minuti ostali i s igračem manje, jer je Pavkov zaradio dva žuta kartona u samo jednoj minuti.

Izvor: Društvene mreže

Bio je ovo direktni okršaj momčadi koji se bore za plasman u Europu, pa je sudačka greška na štetu Radničkog prerasla u još veću nepravdu.

Ustvari, baš kao što ih je ove sezone bilo jako puno, počev i od najeltinije - Uefine Lige prvaka.