Hrvatska je u četvrtak na Poljudu pobijedila Francusku 2:0, a Ivan Perišić je zabio svoj prvi gol u karijeri na Hajdukovom stadionu.
Iako ga je dio navijača u Splitu dočekao zvižducima, velika većina stadiona pozdravila ga je ovacijama nakon što je u 45. minuti fantastičnim volejem pogodio za 2:0.
Bio mu je to prvi gol u karijeri na Poljudu, a sinoć je na Instagramu objavio fotografije svojega gola i status 'Neopisivo', uz hashtag #JobsNotFinished.
Hajdukovi navijači su se nadali da će im Perišić donijeti prevagu u borbi za naslov prvaka kad je prije nešto više od godinu dana stigao na Poljud. No, njegova priča u klubu njegove mladosti nije se dobro razvila i nakon što ga je Gennaro Gattuso u kolovozu otpisao, Perišić je raskinuo ugovor.
Otišao je u PSV u kojem se vratio u staru formu te je u 28 nastupa upisao devet golova i devet asistencija.