Prvo poluvrijeme je završilo bez golova. Slaven je bio najbliži golu, kada je Hoxha pogodio vratnicu. U nastavku nije bilo puno prilika i gosti su iskoristili svoje prilike preko Hoxhe u 71. i 89. minuti i Zekićeva momčad je upisala nova velika tri boda

ŠIBENIK: Rogić – Mesa, M. Matić, Perić, Mina – B. Matić, Salomon – Arai, Vidović, Čop – Deli

SLAVEN BELUPO: Čović - Bosec, Christopoulos, Soldo, Talys - Mudražija, Marina, Kocijan - Crnac, Hoxha - Krstanović

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +15
Šibenik - Slaven Belupo, 14.10.2022. Izvor: Cropix / Autor: Niksa Stipanicev
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 89'

89'

GOOOOL!! Slaven Belupo povećao vodstvo! Hoxha je zabio za 2:0!
  • 72'

72'

GOOOOOL!! Slaven Belupo je poveo na Šubićevcu, Hoxha je zabio za 1:0!
  • 70'

70'

Slab je ritam igre, Šibenik dominira posjedom u nastavku 66 %, ali za sada nema pravih prilika
  • 59'

59'

Promjene na Šubićevcu, Karlo Špeljak i Sascha Marasović ulaze u igru, a van će Bernardo Matić i Ivica Vidović
  • 51'

51'

Dobra prilika za Šibenik! Matić je bio najviši u skoku nakon kornera, ali Čović je još jednom odlično reagirao i obranio je udarac