poraz 'orlova'

Pogledajte fantastičan gol škaricama kojim su Danci dotukli Srbe

08.09.2024 u 20:15

Nogometna reprezentacija Srbije izgubila je 2:0 u 2. kolu Lige nacija na gostovanju u Kopenhagenu kod Danske

Danci su od samog početka utakmice preuzeli inicijativu, ali na prvu šansu čekali smo do 13. minute kad je Vestergaard dobro pucao, ali ta lopta odlazi pored gola.

Srbi su zaprijetili tek u 24. minuti, Samardžić je probao, ali Schmeichel lagano brani taj udarac.

A onda u 36. minuti Danci dolaze do vodstva. Raspoloženi i razigrani Poulsen petom ostavlja loptu za Groenbaeka, a ovaj zabija za 1:0.

Danska - Srbija 1:0 Albert Gronbaek (36) Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Arenasport/Youtube

Danci su u nastavku i dalje dominirali, a bolju igru domaćina u 61. minuti fantastičnim golom škaricama okrunio je Yussuf Poulsen.

Kristiansen je ubacio, a danski napadač majstorski škaricama 'probija' nemoćnog Rajkovića na golu Srbije za prednost Danske 2:0.

Danci su tako nakon trijumfa nad Švicarskom (2:0) istim rezultatom dobili i Srbe.

Danska - Srbija 2:0 Yussuf Poulsen (61) Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Arenasport/Youtube