Pogledajte kakav je gol kapetan Oštrca zabio Dinamu

23.09.2015 u 09:27

• +7

NK Oštrc Zlatar - GNK Dinamo

Izvor: Pixsell / Autor: Marko Jurinec

Nogometaši Dinama rutinski su odradili utakmicu šesnaestine finala hrvatskog Kupa te su slavili uvjerljivih 7:1 kod Oštrc Zlatara. Pojavila se snimka gola domaćina

Dinamo se u prošlosti znao poskliznuti u Kupu no ovoga puta se to nije dogodilo iako je domaćin na poluvremenu držao 1:1 zahvaljujući inženjeru građevine Marku Trčaku. U nastavku je hrvatski prvak počeo zabijati i tu je priči bio kraj.

No nogometaši kluba iz Druge županijske lige nisu razočarani, dobro su se nosili s uglednim gostima, a uspjeli su doći i do pogotka koji je digao na noge dvije tisuće ljudi koji su uživo došli pogledati ovaj susret.

Gol kapetana Oštrc Zlatara pojavio se i na YouTubeu pa i vi imate priliku pogledati kako su amateri barem u jednom trenutku nadmudrili zvijezde Dinama.