MAXtv PRVA LIGA - 6. KOLO

Pogledajte pogodak Doležala koji je rastužio Gradski vrt

17.08.2015 u 22:26

U derbiju začelja, ujedno i posljednjoj utakmici 6. kola MAXtv Prve lige, Lokomotiva je kao gost slavila kod Osijeka sa 1:0

Osijek je doživio prvi domaći poraz ove sezone, odnosno još uvijek nisu upisali ni domaću pobjedu. Odoljevali su Besekovi igrači Dinamu (1:1) i Istri (2:2), protiv kojih su izvukli 'nulu', no protiv Lokomotive ipak su primili jedan pogodak što je, na njihovu žalost, bilo i dovoljno za ukupan poraz.

Međutim, imat će Osijek za ćime žaliti, posebice za prilikama s početka ali i kraja drugog poluvremena, kada su u 88. minuti odnosno sudačkoj nadoknadi idelane prilike promašili Roce i Perošević.

No, ono što nisu iskoristili domaćini, jesu gosti. Čačićevi su pak 'lokosi' u prvom dijelu bili puno bolji i konkretniji od domaćina te je pravo čudo kako već u prvih 45 minuta nisu imali vodstvo.

U nastavku su pak zaigrali mudrije, ostavivši prostora domaćinima te svoje prigode čekali iz kontri.

I upravo jednu takvu, u 61. minuti Jan Doležal pretvorio je u pogodak odnosno tri boda, zahvaljujući kojima se Lokomotiva primakla sredini tablice.