psk_2

goooooooooool!

Pogledajte kako je Luka Modrić zabio za vodstvo i tako se iskupio za promašeni penal

• Ivan Žurić
  • Zadnja izmjena 25.06.2024 00:45
  • Objavljeno 24.06.2024 u 22:39

Hrvatska je nakon puno muke povela protiv Italije! Prvo je Luka Modrić zapucao penal, njegov je mlitavi udarac obranio Gianluigi Donnarumma, ali se odmah nakon toga naš kapetan u nastavku akcije iskupio i zabio za vodstvo 1:0

Igrala se 52. minuta kad je jedan Kramarićev udarac u svom šesnaestercu rukom zaustavio talijanski branič Frattesi. Glavni sudac Makkelie je nakon VAR provjere i sam pogledao snimku te pokazao na penal.

Loptu je uzeo Luka Modrić, ali kapetan 'vatrenih' nije dobro pucao, bilo je to mlitavo i nedovoljno jako pa ga je sjajni Gianluigi Donnarumma lako 'pročitao' i obranio taj penal.

• +24
Utakmica 3. kola skupine B na EURU: Hrvatska - Italija Izvor: EPA / Autor: Filip Singer

No, lopta je odmah došla do Sučića koji je centrirao s lijeve strane. Budimir je dobro pucao na gol, ali Donnarumma je opet na mjestu i taj udarac odbija.

Srećom, na tom je odbijancu bio Luka Modrić koji u toj 55. minuti, u padu, lijevom nogom, zabija loptu visoko pod gredu za vodstvo 'vatrenih' 1:0!