Francuska je kontrolirala ritam igre u prvom poluvremenu i imali su par dobrih šansi, ali nisu uspjeli zatresti mrežu Belgije. U nastavku obje reprezentacije nisu realizirane svoje šanse sve do 85. minute kada je Vertonghen autogolom srušio snove Belgiji

FRANCUSKA: Maignan - Koundé, Saliba, Upamecano, Hernández - Griezmann, Kanté, Tchouaméni, Rabiot - Thuram, Mbappé

BELGIJA: Casteels - Castagne, Faes, Vertonghen, Theate - Carrasco, Onana, De Bruyne, Doku - Lukaku, Openda

• +30
Francuska - Belgija, Euro (1.7.2024.) Izvor: EPA / Autor: ABEDIN TAHERKENAREH
Cup tree provided by Sofascore
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje tri minute sudačke nadoknade

• 85’

GOOOOOOL!! Francuska je povela protiv Belgije! Kolo Muani je pucao iz dobre pozicije i od bloka se lopta odbila u gol!

• 83’

Nova prilika za Belgiju! De Bruyne je kao iz topa opalio s ruba šesnaesterca, ali Maignan je još jednom sjajno reagirao

• 79’

Natavljaju se promašaji Francuske! Mbappe je silovito pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala preko prečke

• 74’

Uff, ovo je bilo blizu! Saliba se sjajno oslobodio na udarac iz šesnaesterca i lopta je otišla malo preko gola

• 69’

Tchouaméni je opet pokušao iznenaditi golmana s distance, ali nije bio precizan

• 65’

Slab je ritam utakmice, Francuska pokazuje više inicijative, ali Belgija se za sada uspješno brani

• 54’

Mbappe je opalio s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan! Francuska dominira i traži prvi gol

• 49’

Novi dobar pokušaj Francuske! Tchouaméni je potegnuo s distance, ali Casteels je sjajno reagirao i obranio je udarac