Dinamo i Hajduk se se u Vinkovcima borili za posljednji trofej sezone - 'Rabuzinovo sunce' za pobjednika Kupa, a slavila je 'modra' momčad 1:0

DINAMO: Zagorac; Stojanović, Rrahmani, Perić, Lecjaks; Gojak, Ademi; Soudani, Hajrović; Olmo; Gavranović

HAJDUK: Stipica, Radošević, Hamza, Gyrcso, Caktaš , Said, Nižić, Tičinović, Fomitchow, Tudor, Savvas

• +21
Hrvatski kup, finale: Dinamo - Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • +22
Atmosfera u Vinkovcima uoči finala Kupa 2018., Dinamo - Hajduk Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic / CROPIX
  • 90'

90'

Kraj dvostruka kruna se vraća u Maksimir
  • 90'

90'

Futacs je laktom u lice pogodio Benkovića, sudac Zebec je bio u blizini, ali nije ništa svirao
  • 90'

90'

Pet minuta sudačke nadoknade
  • 89'

89'

Pokušaj Almeide, ali upravo tamo gdje je sigurni vratar Dinama Zagorac
  • 87'

87'

Pritisak Hajduka, Futacs promašuje novu veliku priliku za izjednačenje, vremena je sve manje
  • 80'

80'

Uzvratio je Dinamo, Lecjaks je ubacio, a Gavranović ostao sam, no s glavom je pucao pored vratnice
  • 75'

75'

Gyurcso je ubacio s lijeve strane, a Caktaš u naletu sam s pet metara preko gola, velika prilika
  • 70'

70'

Sve je manje igre, a sve više prekida zbog prekršaja, kao i da je tempo pao u odnosu na prvih 45 minuta
  • 66'

66'

Zbog ubačenih baklji i dima, dogodio se prekid, bit će kazni, nakon par minuta uslijedio je nastavak susreta