ZNA SE ČIJI JE NAVIJAČ

Predsjednik Srbije žestok u komentaru Zvezdinog debakla u Ligi prvaka

26.10.2024 u 12:46

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić, za kojeg se govori kako je veliki navijač Crvene zvezde, komentirao je poraz beogradskog kluba kod Monaca u Ligi prvaka

Tijekom tjedna igrane su utakmice 3. kola Lige prvaka, a Crvena zvezda doživjela je poraz 1:5 kod Monaca.

Crveno-bijeli u drutšvu su klubova na dnu tablice bez osvojenog boda, uz gol razliku 'minus 9'.

Već na poluvremenu Zvezda je gubila 2:1, da bi u nastavku primila još tri gola, a to se nije dopalo predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću.

Gostujući u programu Prve TV naglasio je kako je utakmica bila teška za gledanje.

'Zvezda mora biti puno jača od onoga što je bila u Monacu. Vjerujem i da će biti. Ono je bilo teško gledati, baš teško. Ne zbog rezultata... Jer i Real zabije Dortmundu pet golova u jednom poluvremenu. Drugačiji je nogomet danas, zabija se više golova, nogometaši su brži, fizička sprema je mnogo istaknutija nego prije. Veća je razlika između top igrača u odnosu na druge'.

Naglasio je i da nije u pitanju rezultat...

'Nije tu pitanje rezultata, igra je bila kao da igrate protiv četvrtoligaša otprilike. To je loše, bit će Zvezda bolja, ja vjerujem u trenera Milojevića', rekao je Vučić.