SEVILLA POVELA, ALI...

Preokret Barcelone za nastavak strašnog niza

28.02.2016 u 22:29

U 26. kolu španjolskog nogometnog prvenstva na Camp Nou Barcelona je svladala Sevillu 2-1

Sevilla je povela u 20. minuti preko Vitola, a u 31. minuti je iz slobodnog udarca izjednačio Leo Messi. U 48. minuti Gerard Pique je doveo Barcelonu u vodstvu i to je začudo, unatoč velikom broju prilika s obje strane, bio i konačan rezultat.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić ušao je u igru protiv svog bivšeg kluba u 75. minuti.

I još nešto! Barcelona je produljila svoj niz neporaženosti na 34 utakmice te izjednačila rekordnu seriju španjolskog nogometa koja je bila u vlasništvu Realove generacije iz sezone 1988/89. pod vodstvom nizozemskog stručnjaka Lea Beenhakkera.

Katalonska momčad sada ima priliku u četvrtak (3. ožujka) na gostovanju kod Raya Vallecana biti sama na vrhu i postaviti novi rekord od 35 susreta zaredom bez poraza.