Gledali smo slabo prvo poluvrijeme, ali u nastavku se malo digao ritam igre. Gorica je slomila Osijek s dva gola Fućka (73', 83') i upisala velika tri boda u borbi za ostanak u SuperSport HNL-u

GORICA: Banić - Tomečak, Steenvoorden, Bralić, Štiglec - Pršir, Mrzljak - Ndockyt, Fruk, Mitrović - Fućak

OSIJEK: Malenica - Omerović, Žaper, Barišić, Jurčević - Nejašmić, Jugović - Fiolić, Caktaš, Lovrić - Mierez

28. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Osijek 2:0 (Fućak, 83') Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +6
Gorica - Osijek, 28. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 86'

86'

Bralić je zaradio žuti karton

• 83'

83'

GOOOOOL!! Gorica je povećala prednost protiv Osijeka! Pršir je pucao s distance, golman je obranio, Fućak je naletio na odbijenu loptu i mirno zabio za 2:0

• 73'

73'

GOOOOOL!! Gorica je povela protiv Osijeka! Fućak je pucao s nekih 20-tak metara i zabio je spektakularan gol za 1:0

• 70'

70'

Ovo je moglo biti opasno! Lovrić je dobro pucao iz šesnaesterca i lopta je prohujala preko gola

• 69'

69'

Lovrić je dobio žuti karton

• 66'

66'

Špoljarić je ušao kod Osijeka umjesto Caktaša

• 64'

64'

Digao se ritam utakmice u zadnjih par minuta! Pršir je pucao s distance i lopta je otišla preko gola

• 62'

62'

Lovrić je pucao iz slobodnog udarca iz velike udaljenosti i lopta je otišla malo preko gola