SAUREZ ZABIO ŠKARICAMA

Rakitiću ovacije, Barceloni silovita pobjeda u španjolskom derbiju!

05.04.2017 u 21:26

U derbi utakmici 30. kola Primere nogometaši Barcelone pobijedili su Sevillu kod kuće s 3:0, a Ivan Rakitić ispraćen je s terena protiv bivšeg kluba ovacijama Camp Noua...

Momčad Luisa Enriquea ne predaje se u borbi za naslov prvaka. Uvjerljivom pobjedom protiv opasne Seville Barca je ove srijede zadržala korak s Realom kojeg namjerava pobijediti u El Clasicu potkraj travnja i prestići na ljestvici u završnici sezone.

U dvoboju s Andalužanima Barcelona nije imala nikakvih problema na Camp Nouu. U 25. minuti u vodstvo ju je doveo krasnim škaricama Luis Suarez, a onda je na scenu stupio Lionel Messi koji je zabio u 28. i 33. minuti pa je sve bilo riješeno i prije poluvremena. Do kraja dvoboja rezultat se nije mijenjao.

Ivan Rakitić započeo je u udarnoj postavi i odigrao vrlo dobru utakmicu protiv bivšeg kluba, a kada je izašao iz igre u 80. minuti navijači su ga ispratili s terena ovacijama.

Barcu u sljedećem kolu čeka gostovanje kod Malage, a onda i prvi četvrtfinalni okršaj u Ligi prvaka protiv Juventusa...