PRIMERA

Real opet posrnuo; dva vodstva mu nisu bila dovoljna; Modrić zaustavio kontru trkom od 70 metara

03.02.2018 u 22:59

U subotu u 22. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Real Madrid je ponovno kiksao, u gostima protiv Levantea odigrao je 2-2

Real je poveo u 11. minuti, Toni Kroos izveo je korner, a stoper Sergio Ramos glavom je pogodio mrežu, a u 42. minuti iz polukontre Emmanuel Boateng donio je izjednačenje Levanteu.

No, kraljevski klub ponovno je stigao do prednosti u 81. minuti pogotkom Isca, ali to mu nije bilo dovoljno da upiše pobjedu, jer je Giampaolo Pazzini u 89. minuti zabio za konačnih 2-2.

Levante - Real Madrid 0:1, Sergio Ramos

U dresu Reala Luka Modrić pružio je solidnu partiju, dobro je gradio igru i pripremio je nekoliko opasnih situacija pred golom protivnika, ali njegovi suigrači su bili neraspoloženi.

Također, u 57. minuti Modrić je spasio mrežu Reala. Naime, nakon kornera gostiju momčad Levantea krenula je u kontranapad, a jedini koji je to prepoznao na vrijeme bio je Luka Modrić, koji je istrčao 70 metara i na kraju je sačuvao mrežu 'kraljeva'.

Mateo Kovačić ostao je na klupi za pričuve Reala.