Čudesna utakmica na Anfieldu! Liverpool je prvo poveo 2:0, golovima Nuneza (4') i Salaha (14'). Vinicius je brzo odgovorio i s dva gola (21', 36') i vratio je Real u utakmicu. Prvo poluvrijeme je obilježila atraktivna igra obje momčadi i ogromne pogreške golmana. U nastavku smo gledali drugačiji susret, gosti su pregazili Kloppovu momčad golovima Militaoa (47') i Benzeme (55', 67') za konačnih 5:2

LIVERPOOL: Alisson - A. Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Hernderson, Fabinho, Bajčetić - Salah, Gakpo, Nunez

REAL MADRID: Courtois - Carvajal, Militao, Rüdiger, Alaba - Valverde, Modrić, Camavinga - Rodrygo, Benzema, Vinicius

E.Frankfurt : Napoli 0:2 (Osimhen, 40', Di Lorenzo, 65')

• +12
Liga prvaka: Liverpool - Real Madrid, 21.2.2023. Izvor: EPA / Autor: Peter Powell
  • +12
Liga prvaka: Eintracht Frankfurt - Napoli, 21.2.2023. Izvor: EPA / Autor: RONALD WITTEK
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još 3 minuta sudačke nadoknade
  • 82'

82'

Smirio se ritam igre, Real mirno privodu utakmicu kraju
  • 70'

70'

Firmino je bio najviši u skoku nakon kornera, ali lopta je išla direktno u golmana
  • 67'

67'

GOOOOL!! Real je pregazio Liverpool u drugom poluvremenu! Vinicius je proigrao Benzemu koji je izašao sam pred golmana i mirno zabio za 5:2
  • 65'

65'

Klop mijenja, izašli su Nunez i Gakpo, a ušli su Firmino i Jota
  • 60'

60'

Vinicius je dobio žuti karton
  • 55'

55'

GOOOOL!! Real slomio Liverpool u nastavku! Benzema je pucao iz šesnaesterca i uz malo sreće lopta se odbila u mrežu
  • 48'

48'

GOOOOL!! Nevjerojatan preokret Reala! Modrić je ubacio iz slobodnjaka i Militao je glavom zakucao loptu u mrežu za 3:2