U prvoj utakmici 2. kola SuperSport HNL-a Šibenik je na Šubićevcu pobijedio Slaven Belupo 2:0

ŠIBENIK: Đaković - Perić, Agyemang, Punčec - Kolega, Bakić, Roca, Zuta - Majić, Božić - Santini

SLAVEN BELUPO: Čović - Bosec, Božić, Boras, Katalinić - Agbekpornu, Caimacov, Jelić Balta - Butić, Martinović, Šakota

• +31
Šibenik - Slaven Belupo, SuperSport HNL, 9.8.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Hrvoje Jelavic/PIXSELL
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 95'

95'

Kraj utakmice! Šibenik je na svom Šubićevcu u prvom susretu 2. kola SuperSport hNL-a pobijedio Slaven Belupo 2:0

• 91'

91'

Dobro je s nekih dvadesetak metara zaprijetio Murić, ali Đaković je spreman i brani taj dalekometni prokušaj gostiju

• 89'

89'

Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade

• 87'

87'

Slaven Belupo napada, pokušava zabiti... Bio je sad dobar ubačaj pred gol Šibenika, ali Perić u posljednji trenutak izbija

• 82'

82'

Šuto je nakon kornera u padu pucao s tri metra... Promašio je cijeli gol...

• 81'

81'

Gosti iz Koprivnice tražili su penal nakon jednog dvoboja Zute i Jagušića u šesnaestercu Šibenika. No, neće od toga biti ništa

• 79'

79'

Travnjak na Šubićevcu je u sve lošijem stanju. Stvarno nije lako igrati...

• 75'

75'

Nova izmjena kod Slaven Belupa - izlazi Matej Šakota, ulazi Ante Šuto. Trener Ivan Radeljić na sve načine pokušava 'razdrmati' svoju momčad kako bi u završnici pokušala doći do gola

• 69'

69'

Jelić Balta je još jednom opalio izvana. Jak i nezgodan udarac, ali golman Šibenika Đaković brani bez poroblema