uvjerljivi 'lokosi'

Silovita Lokomotiva bez milosti pregazila Inter na otvaranju nove sezone

28.07.2018 u 20:24

Nogometaši Lokomotive u 1. kolu HT Prve lige pobijedili su Inter s visokih 4:0 i tako na idealan način otvorili novu sezonu...

Momčad koju vodi Goran Tomić prošle se sezone proslavila s čak dvije pobjede protiv Dinama, a odlično je krenula i u novo izdanje HT Prve lige.

Protiv Toplakovog Intera na Maksimiru sve su 'lokosi' ove subote riješili vrlo brzo. Već u 10. minuti Marko Babić nakon asistencije Karačića svladao je povratnika u hrvatski nogomet Ivana Kelavu i doveo domaćina u vodstvo.

Lokomotiva - Inter 1:0 (Babić 10) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Prednost je udvostručio preciznim udarcem Dejan Radonjić u 24. minuti.

Lokomotiva - Inter 2:0 (Radonjić 10) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

U 34. minuti Babić je zabio svoj drugi pogodak solo akcijom.

Lokomotiva - Inter 3:0 (Babić 34) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

U drugom dijelu Inter je pokušao makar ublažiti poraz, ali još je primio jedan pogodak u 92. minuti, zahvaljujući Ivanu Krstanoviću.

Lokomotiva - Inter 4:0 (Krstanović 92) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Na ljestvici je Lokomotiva preskočila Dinamo i Rudeš koji su remizirali u petak.