pogledajte gol

Sjajni Budimir postigao drugi gol protiv Barcelone; sjajna partija 'Vatrenog'

28.09.2024 u 22:40

U utakmici protiv Barcelone, Ante Budimir ponovno je dokazao svoju ključnu ulogu u napadu Osasune.

Ante Budimir još jednom je pokazao svoju ključnu ulogu u napadu Osasune u utakmici protiv Barcelone. U prvom poluvremenu, Budimir je doveo svoju momčad u vodstvo sjajnim udarcem glavom nakon preciznog ubačaja Bryana Zaragoze s lijevog krila. Bryan Zaragoza se istaknuo još jednom te je protutnjao pa krasnom 'rolicom' poslao golmana u prazno i udvostručio vodstvo Osasune.

Barcelona je uspjela odgovoriti u 53. minuti golom Paua Cubarsija. No, Budimir uzvraća udarac. U 71. minuti izborio je penal. S punim samopouzdanjem, preuzeo je odgovornost i uspješno realizirao udarac s bijele točke, čime je Osasuni osigurao vodstvo od 3:1. Izašao je iz igre u 77. minuti.