sjajan potez

Petković potezom izbacio trojicu; pogledajte kako je Ademi povisio vodstvo 'Modrih'

28.09.2024 u 21:27

Uakmicu možete pratiti uživo na kanalu MAXSport 1 (MAXtv), dok tekstualni prijenos, uz video golova i najboljih prilika, možete pratiti na tportalu.

'Modri' su sjajno otvorili utakmicu i poveli već u 13. minuti. Nakon odličnog centaršuta Stefana Ristovskog, Martin Baturina je bio na pravom mjestu te preciznim udarcem pospremio loptu u mrežu, donijevši rano vodstvo Dinamu. Dinamo je nastavio s pritiskom i pokazao dominaciju na terenu, a samo 21 minutu kasnije, u 34. minuti, Bruno Petković briljantno je izveo slobodni udarac, udvostručivši prednost.

No, Dinamo nije stao na tome. U 51. minuti, sjajni Petković izveo je genijalan potez kada je propustio loptu kroz noge, čime je izbacio trojicu protivničkih igrača iz igre. Lopta je došla do Arijana Ademija, koji je bez problema povećao vodstvo na 3:0, dodatno osiguravši Dinamovu dominaciju na terenu.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Potpuna renesansa Dinama u prvoj utakmici pod vodstvom Nenada Bjelice.