SJAJAN TRENUTAK

Skočio mu suparnik na leđa, no on je zabio koš sezone u NBA ligi

17.04.2017 u 16:23

Houston je slavio protiv Oklahome pobijedivši 118:87, a u dvoboju kandidata za MVP nagradu James Harden je bio uspješniji od Russella Westbrooka. Ipak, potez utakmice izveo je centar domaćina Clint Capela

Gosti su dobro držali u prvom poluvremenu nakon kojeg su imali pet koševa viška (59:54). Međutim, u nastavku susreta domaćin je ubacio u brzinu više i drugo poluvrijeme dobio 26 koševa razlike.

Houston su predvodili Harden sa 37 koševa, devet asistencija i sedam skokova, te Patrick Beverley sa 21 košem i 10 skokova. 'Gospodin triple double' je predvodio goste sa 22 koša, 11 skokova i sedam asistencije, no Westbrook je promašio čak 17 od 23 šuta iz igre, te izgubio devet lopti.

Druga utakmica je 19. travnja ponovo u Houstonu.