MAXtv PRVA LIGA

Slaven i Hajduk remizirali u Koprivnici

21.04.2013 u 20:58

Nogometaši Slaven Belupa i Hajduka odigrali su u Koprivnici neodlučeno 1:1 u posljednjem dvoboju 28. kola MAXtv Prve lige

MAXtv Prva liga, 28. kolo:

Slaven - Hajduk 1:1 (Delić 24 / Kouassi 47)

Tijek utakmice:

Kraj - podjela bodova u Koprivnici, svakome zasluženo po bod
85' - odlična prilika za domaće, Maras je pucao, lopta se nezgodno odbila, ali Blažević je bio spreman i uspješno je ukrotio loptu
75' - novi dalekometni udarac Hajduka, pucao je Milić, Rodić spreman
69' - odličan udarac Sušića s 20 metara, Rodić fantastično brani!
66' - Delić opet u šansi nakon kornera, ali Milović je blokirao udarac i izbio u korner
51' - velika prilika za Hajduk! Vuković je ponovo sam izašao pred Rodića, ovaj mu opet skida!
48' - Vugrinec pogađa vratnicu! Malo je falilo da Slaven opet povede!
47' - gooool za Hajduk! Sušić je pogodio vratnicu, lopta se odbila do Kuoassija koji zabija!
Poluvrijeme - domaći zasluženo vode, Hajduk će morati podići igru ako želi preokret
38' - opasan udarac Milića, lopta prolazi pokraj Rodićeve vratnice
34' - Vugrinec nakon duplog pasa opasno puca, Blažević brani!
32' - velika prilika za Hajduk! Probio je stranu Kouassi, lopta je došla u sredinu do Vukovića, koji s pet metara puca glavom, ali Rodić brani!
24' - gooool za Slaven! Delić je pogodio glavnom nakon kornera! Domaći vode
15' - velilka prilika za Hajduk, pucao je Sušić nakon kornera, a Čanađija izbija loptu s gol crte!
10' - Vuković izašao sam pred Rodića, domaći golman mu se baca u noge i brani!
8' - velika prilka za Slaven! Glavica je probio sam po desnoj strani, ubacio na drugu stativu za Vugrineca koji milimetar kasni i nema pogotka
1' - dvoboj je počeo, obje momčadi traže pobjedu, posebno gosti

Sastav Slavena: Rodić – Purić, Grgić, Bubnjić, Delić - Gregurina, Čanađija, Vugrinec, Brlek, Rak - Glavica

Sastav Hajduka: Blažević – Oremuš, Jonjić, Milović, Lima – Milić, Sušić, Plazonić - Caktaš, Kouassi, Vuković