Hajduk - Slaven 2:1

Slavenu je na Poljudu poništen gol za 2:2; pogledajte situaciju

04.08.2024 u 23:25

Hajduk je uz puno problema na startu nove SuperSport HNL sezone s 2:1 slavio protiv Slaven Belupa.

Sva tri gola pala su u prvom poluvremenu. Splićani su poveli Marka Livaje iz penala u 18. minuti, na 2:0 je povisio Sanyang Bamba u 37. minuti, a strijelac za goste bio je Matej Šakota u nadoknadi prvog poluvremena.

U završnici utakmice gosti su stigli do gola za 2:2, ali je on poništen zbog prekršaja u napadu. Dominik Prpić je u 82. minuti zabio autogol, no sudac Zdenko Lovrić procijenio je da je Tomislav Božić napravio prekršaj u duelu s Prpićem. Igrači Slavena i stručni stožer ostali su u nevjerici njegovom odlukom.

Poništeni gol Slavena na Poljudu Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport/Croatel