U ABA 2 LIGI

Smiješno ili žalosno? Igrali sa šestoricom igrača, a suci bez reakcije

17.10.2024 u 08:04

U utorak je u utakmici 2. kola ABA 2 lige srpski Zlatibor ugostio Borac iz Banja Luke. Naravno, s ove utakmice rezultat nam nije u prvom planu, već situacija iz prve četvrtine kada su domaćini u jednom trenutku imali šestoricu igrača na parketu

Košarkaši Borca iz Banjaluke svladali su nakon produžetka u gostima ekipu Zlatibora 93:90, u okviru drugog kola ABA 2 lige.

Nakon 40 minuta, rezultat je bio 81:81, a utakmicu je obilježila jedna zaista čudna situacija.

Naime, na dvije minute prije kraja prve četvrtine Zlatibor je na terenu igrao sa šestoricom, umjesto s petoricom košarkaša.

Najčudnije od svega jeste, što su s toliko igrača odigrali i napad i obranu, a uz to i poentirali, a da suci nisu primijetili.

Tek nakon gotovo minute igre, domaći su vratili jednog od košarkaša na klupu, svjesni propusta.