željko kopić

Smireni trener Dinama nakon poraza prokomentirao penal za Sevillu i poručio: Šteta za te dvije minute...

17.02.2022 u 23:36

Dinamo je poražen od Seville 1:3 u prvoj utakmici šesnaestine finala Europske lige. Trener Modrih Željko Kopić nakon susreta je požalio za propuštenim prilikama.

'Ušli smo dobro u utakmicu i napravili sve da uzmemo posjed i onemogućimo Sevilli da kontrolira utakmicu. Po meni je taj penal za Sevillu dosta upitan, ali nastavili smo igrati i uspjeli smo se vratiti. Ta dva gola pred kraj poluvremena su nas poremetila. Igrali smo korektno, šteta za tu crnu rupu, te dvije minute. Malo je nedostajalo', rekao je Kopić.

Osvrnuo se i na drugo poluvrijeme:

'U svlačionici smo dogovorili da idemo po drugi gol, bili smo u odličnoj situacijama za to, nismo ju iskoristili, a nakon toga je Sevilla preuzela kontrolu',

• +5
Sevilla - Dinamo, navijači, 17.02.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL

O šansama u uzvratu nije želio govoriti.

'Prvo nas čeka Lokomotiva u HT Prvoj ligi, a onda ćemo o četvrtku i uzvratu sa Sevillom', zaključio je strateg Modrih.

• +20
Sevilla - Dinamo, 17.02.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.