Dinamo je goropadno krenuo u utakmicu i to su kapitalizirali golovima Ristovskog (9') i Špikića (19'). U nastavku Modri su nastavili u istom ritmu i Kulenović je u 56. minuti zabio za konačnih 3:0. Nova sjajna predstava Jakirovićeve momčadi

DINAMO: Nevistić - Ristovski, Bernauer, Mmaee - Špikić, Mišić, Ademi, Hoxha - Baturina - Kulenović, Petković

ŠIBENIK: Đaković - Perić, Morrison, Punčec, Žuta - Bakić, Roca - Kolega, Majić, Božić - Torres

3. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Šibenik 3:0 (Kulenović, 56') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
3. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Šibenik 2:0 (Mogući penal za Dinamo, 30') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
3. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Šibenik 2:0 (Špikić, 20') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
3. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Šibenik 1:0 (Ristovski, 6') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +33
Dinamo - Šibenik (16.8.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 2 minute sudačke nadoknade

• 85'

85'

Perić je zaradio žuti karton

• 77'

77'

Sučić je sjajno proigrao Cordobu koji je se sjurio prema golmanu, ali Đaković je još jednom odlično reagirao

• 68'

68'

Uff, ovo je bilo blizu! Cordoba je silovito pucao s distance i lotpa je prohujala pored stative

• 67'

67'

Dinamo ne straje s prilikama! Kačavenda je ispratio ubačaj na drugu stativu i dobro je pucao glavom, ali golman je siguran

• 66'

66'

Prijeti Dinamo! Rog je potegnuo s distance i lopta je otišla preko gola

• 62'

62'

Kod Šibenika Prekodravac je ušao umjesto Roce

• 62'

62'

Dvostruka promjena kod Dinama, Sučić i Kačavenda su ušli umjesto Baturine i Petkovića

• 61'

61'

Ogromna šansa za Šibenik! Nevistič je sjajno obranio dva udarca u istom napadu i sačuvao mrežu netaknutom