Hrvatska mlada (U-21) nogometna reprezentacija u Karlovcu u 8. kolu grupne faze kvalifikacija za Euro 2025 (U-21) igra protiv svojih vršnjaka iz Portugala. Utakmicu možete gledati na MAXSport1 (MAXtv) a tekstualni prijenos uz video golova i najboljih prilika pratite na tportalu

HRVATSKA: Čavlina - Cvijanović, Vušković, Prpić, Hrgović - Vidović, Hodža, Soldo - Kačavenda, Ljubičić, Matković

PORTUGAL: Soares - Gomes, Quaresma, Bras, Rodrigues - Fernandes, Sousa, Bernardo - Sa - Silva, Tomas

• +25
Hrvatska (U-21) - Portugal (U-21) (10.9.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice

• 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 89'

89'

GOOOOOOL!! Portugal je povećao prednost! Nakon sjajne akcije Borgesu posprema loptu u praznu mrežu

• 81'

81'

Portugal kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju

• 70'

70'

Dvije izmjene kod Portugala. Izašli su Tomas i Fernandes, a ušli Mora i Folha

• 66'

66'

Olič radi nove promjene, izlaze Matković i Kačavenda, a ulaze Crnac i Belcar

• 65'

65'

Dobra šansa za Vatrene! Ivanović je sjajnim ubačajem našao Matkovića koji je pucao glavom, ali golman gostiju je odličnom obraniom spasio Portugal

• 58'

58'

Dvostruka promjena kod Hrvatske, izlaze Ljubičić i Vidović, a ulaze Ivanović i Zvonarek

• 56'

56'

Portugal traži drugi gol! Fabio je potegnuo s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan

• 50'

50'

GOOL!! Portugal je poveo protiv Hrvatske! Tomas je sjajno uposlio Bernarda koji je spretno pogodio za 1:0!