sve su im rekli

Torcida za kraj poslala još jednu znakovitu poruku igračima Hajduka: Boli vas...

19.05.2024 u 19:55

Hajduk se pobjedom 2:1 protiv Gorice u 35. kolu SuperSport HNL-a za ovu sezonu oprostio od Poljuda. A Torcida je još jednom s tribina poslala više nego jasnu poruku igračima 'bilih'

Nogometaši Hajduka su nakon preokreta na Poljudu svladali Goricu 2:1. Poveli su gosti golom Gabriela Rukavine u 23. minuti. Sedam minuta kasnije Hajduk je izjednačio, a strijelac je bio Aleksandar Trajkovski. 'Bili' su do preokreta došli u 64. minuti, a gol za konačnih 2:1 Splićana zabio je Rokas Pukštas.

Igrači su nakon pobjede otišli pozdraviti Torcidu, ali su sa Sjevera kao 'nagradu' dobili znakovitu poruku vjernih navijača.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Prvo se zaorila pjesma 'Ako ne postaneš novi prvak ti, Torcida će žaliti, oprostit ćemo ti', a onda je na tribini 'zasjao' transparent.