REAKCIJE

Trener Rijeke: Shvatio sam da nemam pojma o nogometu; trener Lokosa: Zasluženi bod

03.11.2023 u 22:04

Nogometaši Lokomotive i Rijeke odigrali su na stadionu u Kranjčevićevoj ulici utakmicu bez pobjednika, a prvi dvoboj 14. kola SuperSport HNL-a završio je 1-1 (1-1), a svoje mišljenje su dali treneri

Podsjećamo, Lokomotiva je povela u 27. minuti, a strijelac je bio Indrit Tuci. Rijeka je do izjednačenja došla golom Tonija Fruka u 43. minuti

'Vidi se na meni da sam jako zadovoljan. Baš sam onako presretan sa svime. Još jedanput bih čestitao svojim igračima. Ja sam ponosan na njih, ponosan sam na naše navijače koji su nam došli dati podršku, a ovo sve drugo nemam što uopće komentirati. Valjda sam se ja bavio nekim drugim sportom pa ja to sve krivo gledam. Ja sam skužio da nemam pojma o nogometu', rekao je trener Rijeke Željko Sopić te je dodao:

• +6
Lokomotiva - Rijeka, 14. kolo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL

'Dogodio se taj kiks Nike Jankovića, ali to je tako. Nema tu nikakve zamjerke. Rekao sam ja u svlačionici na poluvremenu da zajedno dobivamo i zajedno gubimo. To je sastavni dio igre, ali drago mi je kako su se dečki vratili golom Fruka. Drugo smo poluvrijeme dobro otvorili, nismo zabili golove, bacali se na glavu.'

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

A svoje viđenje ima i trener Lokosa Silvijo Čabraja…

'Rijeka nam nije stvorila previše opasnih situacija. Čini se da imamo problem nakon što povedemo, tada se počinjemo povlačiti, umjesto da nastavimo igrati napadački kao do postignutog gola. I za takvu smo, pasivniju igru bili kažnjeni. Na kraju moramo biti zadovoljni i ovim bodom. Posebno nakon onog maksimirskog poraza, koji nas je dan-dva držao u negativi, ali uspjeli smo se psihološki vratiti i zasluženo smo remizirali.'