TRI KOMADA KIELU

Sezona nije ni počela, a Kramarić trpa kao na traci; pogledajte njegov hat-trick

24.08.2024 u 17:37

Hoffenheim je pobijedio Holstein Kiel s 3:2, a sva tri pogotka zabio je hrvatski reprezentativac

Hoffenheim je osigurao pobjedu na startu nove sezone u njemačkoj Bundesligi nakon intenzivnog susreta protiv Holstein Kiela, a Andrej Kramarić bio je apsolutni heroj pobjedničke momčadi. Zabio je hat-trick i praktički sam samcat donio tri boda svojoj momčadi.

Hrvatski napadač, poznat po svojoj preciznosti i mirnoći pred golom, bio je siguran izvođač kaznenog udarca u šestoj minuti susreta protiv Holstein Kiela i donio je svojoj momčadi rano vodstvo.

Pola sata kasnije, zabio je i drugi gol, ovoga puta iz igre. Hoffenheim je na poluvrijeme otišao s 2:0, a oba pogotka zabio je hrvatski reprezentativac. Kiel je smanjio na 1:2 u 63., ali je Kramarić svojim trećim golom utakmicu riješio u 87. Kiel je do kraja uspio samo ublažiti poraz.