U ključnoj utakmici skupine I hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Ukrajinu u gostima rezultatom 2:0, zahvaljujući golovima Andreja Kramarića te tako ostala u igri za plasman na Svjetsko prvenstvo koji će pokušati izboriti u studenom u dodatnim kvalifikacijama...

Sastav Ukrajine: Pjatov, Karavajev, Rakicki, Hačeridi, Matvienko, Stepanenko, Rotanj, Jarmolenko, Marlos, Konopljanka, Garmaš

Sastav Hrvatske: Subašić, Vrsaljko, Mitrović, Lovren, Vida, Badelj, Modrić, Rakitić, Perišić, Kramarić, Mandžukić

Kvalifikacije za SP 2018., skupina I:

Ukrajina - Hrvatska 0:2 (Kramarić 62, 70)

• +42
Kvalifikacije za SP 2018., Ukrajina - Hrvatska Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice! Hrvatska je prošla u dodatne kvalifikacije
  • 90'

90'

Četiri minute sudačke nadoknade
  • 84'

84'

Domaćin je prilično slomljen, sad samo treba dovršiti posao
  • 73'

73'

Opasno je bilo pred golom Subašića, ali Jarmolenko u ključnom trenutku nije dobro zahvatio loptu
  • 70'

70'

GOOOOOL za Hrvatsku! Rakitić je idealno ubacio, a Kramarić na drugoj stativi šalje loptu u praznu mrežu! Dodatne kvalifikacije su sada jako blizu
  • 62'

62'

GOOOOOL za Hrvatsku! Kramarić je zabio glavom nakon fantastičnog ubačaja Modrića, naši su sada blizu dodatnim kvalifikacijama
  • 59'

59'

Kakva šansa! Perišić je izbio sam s lijeve strane i imao samog Kramarića u sredini, ali krivo je dodao loptu
  • 57'

57'

Kramarić se našao sam pred Pjatovom, ali je otišao previše u stranu i propala je odlična prilika