LIGA NACIJA

Umalo senzacija u hrvatskoj skupini; Ronaldo zabio za pobjedu u 88. minuti

08.09.2024 u 22:41

Portugal, nakon što je pobijedio Hrvatsku u prvom kolu Lige nacija (2:1), u drugom je slavio na domaćem travnjaku protiv Škotske istim rezultatom.

Škoti su šokirali domaćina u Lisabonu u sedmoj minuti kada je Scott McTominay zabio na asistenciju Kennyja McLeana.

Bio je to jedini udarac Škota prema golu Portugala u prvih 45 minuta. U tom periodu Portugalci su 16 puta zaprijetili gostujućem golu, ali uzalud.

Portugal, za kojeg je Cristiano Ronaldo igrao samo u drugom dijelu, do izjednačenja je stigao golom Brune Fernandesa u 54. minute, a u 88. je Ronaldo zabio 901. gol u karijeri za veliko slavlje i novu pobjedu.