Albanija je hrabro krenula u susret i već u 11 minuti golom Lacija su došli do vodstva. Vatreni su ubacili u brzinu više u drugom poluvremenu i preko Kramarića (74') i autogolom Gjasula (76') su došli do vodstva, ali Albanija se nije predala i Gjasula je u 95. minuti zabio za konačnih 2:2

HRVATSKA: Livaković - Juranović, Šutalo, Gvardiol, Perišić - Modrić, Brozović, Kovačić - Majer, Petković, Kramarić

ALBANIJA: Strakosha - Hysay, Djimsiti, Ajeti, Mitaj - Asllani, Ramadani, Laci - Asani, Manaj, Bajrami

• +90
Euro 2024: Utakmica 2. kola skupine B Hrvatska - Albanija (19.6.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
Navijači su razvukli najveću zastavu u Hamburgu Izvor: tportal.hr / Autor: tportal.hr
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOL!! Albanija je izjednačila protiv Vatrene! Gjasula je dočekao povratnu loptu u šesnaestercu i hladnokrvno je zabio za 2:2!

• 90’

Igrat će se još najmanje 6 minuta sudačke nadoknade

• 89’

Albanija se ne predaje! Hoxha je napravio slalom kroz obranu Vatrenih i pucao je s distance, ali Livaković je siguran

• 85’

Mijenjaju i Albanci: Izlaze Ramadani i Manaj, ulaze Hoxha i Daxu

• 84’

Dalić radi nove promjene, Perišić i Kramarić izlaze, ulaze Sosa i Baturina

• 76’

GOOOOOL!! Hrvatska je senzacionalno preokrenula rezultat protiv Albanije! Budimir se sjurio u šesnaesterac i uposlio je Sučića, koji je odmah potegnuo i uz malo sreće je zabio za 2:1!

• 74’

GOOOOOOL!! Vatreni su izjednačili protiv Albanije! Kramarić se lijepo oslobodio na udarac i majstorski je pogodio za 1:1! Čeka nas infarktna završnica