Lokomotiva je furiozno krenula i poveli su golom Mudražije u (15'), ali Gorica je brzo izjednačila preko Matavža u 19. minuti. U nastavku gosti su nastavili dominirati i Čop je u 52. minuti iz penala zabio za konačnih 2:1 i novu pobjedu mlade Čabrajine momčadi

GORICA: Banić - Raspopović, Maloča, Krizmanić, Štiglec - Nielsen, Pršir - Mitrović, Matavž, Jurić - Vujnović

LOKOMOTIVA: Čavlina - Bartolec, Kalaica, Mersinaj, Leovac - Mudražija, Smakaj, Marić - Krivak, Čop, Goričan

20. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Lokomotiva 1:2 (Čop 11m, 52') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
20. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Lokomotiva 1:1 (Matavž, 19') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
20. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Lokomotiva 0:1 (Mudražija, 15') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +14
Gorica - Lokomotiva, 20. kolo, 2023/24. Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade
  • 87'

87'

Huskić i Maloča su dobili žute kartone
  • 80'

80'

Fetai je ušao umjesto Mudražije
  • 79'

79'

Goričan je pucao s 20-tak metara i lopta je otišla pored gola
  • 77'

77'

Velika prilika za Goricu! Soldo je dočekao odbijenu loptu u šesnaestercu, lijepo se oslobodio na udarac iz odlične pozicije, ali pucao je preko gola