Hrvatska u Varšavi igra ključnu utakmicu za prolazak grupne faze Lige nacija.

Hrvatska ima tri boda više od Poljske pa bi i neriješen rezultat bio ogroman korak za Dalićeve izabranike prema prolasku u četvrtfinale. Do kraja natjecanja Hrvatska ima domaću utakmicu s Portugalom i gostovanje Škotskoj.

• 26'

26'

GOOOOOOL!! Hrvatska je odmah zabila i treći pogodak! Nakon još jedne sjajne akcije Baturina je izašao sam pred golmana i mirno je zabio za 3:1!

• 24'

24'

GOOOOOL!! Hrvatska je preokrenula utakmicu! Sučić se sjurio u šesnaesterac i maestralno je pogodio suprotni kut za 2:1!

• 19'

19'

GOOOOL!! Hrvatska je izjednačila protiv Poljske! Sosa je naletio na odbijenu loptu, s distance je silovito pucao i zabio je fenomenalan gol za 1:1!

• 16'

16'

Hrvatska je loše krenula u utakmicu, Vatreni za sada rade puno grešaka i ne izgledaju dobro

• 11'

11'

Vatreni su preuzeli posjed i hvataju ritam utakmice

• 5'

5'

GOOL! Poljska je rano povela protiv Vatrenih! Nakon dobre akcije Zielinski je potegnuo iskosa iz šesnaesterca i zabio je prekrasan gol za 1:0

• 5'

5'

Poljska pokazuje više inicijative na početku utakmice, ali još nema pravih šansi