Njemačka je u prvom poluvremenu bila opasnija, ali nije uspjela zatresti mrežu i još se dogodio prekid od pola sata zbog nevremena. U nastavku Elf je golovima Havertza (11m, 53') i Musiale (68') došao do pobjede protiv neugodne Danske

NJEMAČKA: Neuer - Kimmich, Rüdiger, Schlotterbeck, Raum - Andrich, Kroos - Sane, Gündogan, Musiala - Havertz

DANSKA: Schmeichel - Andersen, Vestergaard, Christensen - Bah, Delaney, Höjbjerg, Maehle - Eriksen, Skov Olsen - Höjlun

• +13
Njemačka - Danska, nevrijeme (29.6.2024.) Izvor: EPA / Autor: Christopher Neundorf
  • +33
Njemačka - Danska, Euro (29.6.2024.) Izvor: EPA / Autor: ANNA SZILAGYI
Cup tree provided by Sofascore
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Havertz je izašao sam pred golmana, ali Schmeichel je sjajnom obranom odbio loptu u korner

• 90’

Igrat će se još najmanje 5 minuta sudačke nadoknade

• 79’

Njemačka kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju

• 69’

GOOOOOL!! Njemačka je povela protiv Danske! Musiala je izašao sam pred golmana i hladnokrvno je pospremio loptu u mrežu za 2:0!

• 64’

Dvostruka promjena kod Njemačke, ulaze Fullkrug i Can, izlaze Andrich i Gundogan

• 61’

Maehle je dobio žuti karton

• 60’

Nova velika šansa za Njemačku! Nakon dobre kontre Havertz je izašao sam pred golmana, ali pucao je pored gola

• 53’

GOOOOL!! Havertz je majstorski pogodio s bijele točke i Njemačka vodi 1:0!

• 52’

Penal za Njemačku! Andersen je igrao rukom u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu