Odlična utakmica Dinama. Plavi su hrabro ušli u utakmicu i to su okrunili pogotkom Oršića u 34. minuti. Pred kraj poluvremena je Cheberko dobio drugi žuti karton i to je otežalo stvari Osijeku. U nastavku Špikić i Menalo su zabili preostale golove i momčad Ante Čačića je došla do velike pobjede

DINAMO: Livaković - Ristovski, Lauritsen, Šutalo, Bočkaj - Mišić, Ademi - Špikić, Ivanušec, Oršić - Petković

OSIJEK: Ivušić - Grgić, Škorić, Lončar, Čeberko - Nejašmić, Žaper - Fiolić, Kleinheisler, Lovrić - Mierez

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
Izvor: Pixsell / Autor: Croatel/Arenasport
  • +7
Dinamo - Osijek, 8.5.2022. Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek / CROPIX
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Tri minute sudačke nadoknade će se još igrati na Maksimiru
  • 81'

81'

GOOOOOOL!! Menalo koji je ušao s klupe na drugu asisteniciju Petkovića povećava vodstvo Dinama na 3:0!
  • 73'

73'

Kakva prilika za Dinamo! Petković je bio najviši u skoku nakon kornera i obrana je skinula loptu s gol linije
  • 65'

65'

Mišić je zaradio žuti karton
  • 60'

60'

GOOOOOOL! Bočkaj je lijepo našao Špikića u petercu, koji zabija i Dinamo vodi 2:0!